horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Koziorożec poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia .

Uczuciowo ten tydzień będzie czasem na zmiany. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyznania. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje.

Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień może okazać się nieco ułatwione. We wtorek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania o tej porze. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Koziorożcowi, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak hojny, przygotuj się na spore rozczarowanie.

nadchodzącym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty podróży. Konstelacja Koziorożca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie rodziny. W środę znajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Koziorożca ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy rodziny. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Gwiazdy oznajmiają, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Zmieniasz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Czeka na Koziorożca przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć pojąć należy zaangażować emocje. Ważnym sygnałem może okazać się drobna moneta w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Pamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Samotne osoby spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odszukanie partnera na zawsze. Jeśli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Mars, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

stopka