horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Zmieniasz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Nadszedł okres, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać własne emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. W bieżącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na sport.

Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Marsa że wykonanie planów okaże się nieznacznie ułatwione. Jeżeli sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe.

Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno piątek. Materialnie najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. Dla Koziorożca nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana ten tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Już wkrótce odbędzie się umysłowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia ludzi jest nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Merkury w kompozycji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Konstelacja Bliźniąt ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na życie bliskich. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Rak Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Zwróć uwagę z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Panna Spotęgowane oddziaływanie na Pannę planety Neptun oraz Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę emocje. ... więcej i więcej »

Waga Nie siedź całymi dniami przed telewizorem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę nad wodę. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin spędzać w domu. W myślach Wagi pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Masz minimalną szansę odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Strzelec W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Na weekend naucz się rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze przemyśleć.Tydzień stanie się dla Koziorożca wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Zmieniasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Zaprzestań rozgrzebywać to co było, a zauważ teraźniejszość, i dbaj o układy, gdyż niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Ryby Nadchodzący tydzień dla Ryby to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i informacji. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Choćby niedawno dosięgły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Przekonasz się, że dzięki pomocy najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. O ile fantazjujesz o nowej pracy, obecnie jest to świetny etap na takowe postanowienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Koziorożec poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka