horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe zakupy. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, lepiej idź na szybką wędrówkę do lasu.

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia. We wtorek wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym dniu. Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych przykrości.

Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy i informacji. Za parę dni będzie miała miejsce ważna podróż, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niesprawiedliwa. Przestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o znajomości, bo niebawem mogą być pomocne.

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Koziorożcowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Układy konstelacji mówią, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Baran ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Byk Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Gwiazdy oznajmiają, że Bliźniętom teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Rak Piątek to właściwy termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Rakowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Rak przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Lew Rozmyślasz się tak nietypowo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. Nadchodzący czas w firmie Lwa, stanie się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Lwa bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Panna Pannie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Pannie raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Sobota to dobry termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Skorpion Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Jeżeli myślisz o kupnie domu, to właśnie jest to idealny moment na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Pozytywnym znakiem może okazać się zagubiony przedmiot w samochodzie dziecka. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dla Koziorożca ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W głowie Koziorożca pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Wodnik Dla Wodnika najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Ryby Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Dobrym znakiem może być szklany przedmiot w torbie dziecka. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Mars, który często przynosi szczęście Koziorożcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale również kontakty z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeśli marzysz o nowej pracy, aktualnie jest na to wspaniały etap na takie postanowienia. Dobrym znakiem okaże się portfel w dłoni przyjaciółki. W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W myślach Koziorożca pojawią się nowe koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli marzysz o nowej pracy, aktualnie jest to idealny czas na takowe decyzje. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Słońce sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć należy oddalić chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

stopka