horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Zanotuj sobie aby do czwartku zrealizować wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Niedobrym sygnałem może być odblask światła w szufladzie znajomego. W najbliższym czasie zaistnieje w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Najbliższy czas w pracy Koziorożca, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością wtorek. Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty wycieczki.

Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, ale także relacje z rodziną. Koziorożcowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Gwiazdozbiór Koziorożca chwilowo będzie w ciekawym układzie z Neptunem co wpłynie na życie codzienne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Plany będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Byk O ile marzysz o kupnie domu, to jest na to genialny okres na tego typu postanowienia. Masz nikłą szansę znaleźć istotny, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Neptun sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Masz teraz sposobność wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale też znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, ale również więzi z bliskimi. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Koniec tygodnia to właściwy termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. O Lwie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały czas na takie wyzwania. Dla Panny najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Waga Już niedługo zaistnieje w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe wyznania. Niedobrym sygnałem będzie drobna moneta w samochodzie przyjaciółki. ... więcej i więcej »

Skorpion Materialnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Dobrym omenem stanie się element biżuterii w torbie przyjaciela. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Staraj się pić rozsądne ilości mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu mają wpływ bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z innego miasta. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przekonasz się, iż przez pomoc układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki pomocy układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny bo sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Niedługo narodzi się w twojej głowie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. Zakończ rozgrzebywać minione czasy, natomiast zauważ to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie przesiaduj zbyt długo przed komputerem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę po parku. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Jowisz w zestawieniu wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Koziorożcowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. ...
więcej i więcej »

stopka