horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Dobrym sygnałem może okazać się pęk kluczy w kieszeni członka rodziny. Masz dużą szansę odnaleźć istotny, brakujący element do pięknej konstrukcji którą stanowi twój własny świat. Materialnie najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju.

Skończ rozpamiętywać przeszłość, a doceń to co teraz, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niedługo mogą być pomocne. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyznania. Ten tydzień dla Koziorożca to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości lub doświadczeń.

W zbliżającym się tygodniu postaraj się większość godzin przebywać na siłowni. W myślach Koziorożca narodzą się nowe koncepcje finansowe. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie planów może okazać się nieznacznie utrudnione. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień będzie dla Koziorożca bardzo aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie formalności.

Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Ponieważ sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O ile marzysz o stałym związku, to właśnie jest to wspaniały moment na wiążące wyzwania. Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Egzaltacja Merkurego w znaku Byka która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. Za parę dni odbędzie się ważna wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz też układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Rak Słońce znajdzie się w takim układzie względem Jowisza że spełnienie planów może okazać się bardzo ułatwione. Spodziewaj się zawodowej wizyty bliskiego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Lew Zanotuj sobie aby do niedzieli załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem dawno zapowiadanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga W weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Wadze słabo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz sporą nadzieję znaleźć jeden, pasujący element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Strzelec Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz teraz szansę uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także znajomości z rodziną. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Dla Wodnika ten tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na zawsze. ... więcej i więcej »

Ryby Dla Ryby ten tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Piątek to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na zachowanie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 67. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Single spod znaku Koziorożca w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie partnera na całe życie. Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz małym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. O ile myślisz o kupnie domu, to teraz jest to wspaniały czas na takowe wyzwania. Egzaltacja Merkurego w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

stopka