horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną za miasto. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Układy konstelacji pokazują, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku.

Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. Zmiana położenia Merkurego w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już za kilka dni wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego.

O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Skończ rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niedługo mogą być przydatne. W czwartek po południu Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany na ten dzień.

Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny bo dużo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Pij nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom płyny czasami działają w niewielkim stopniu na Twoje ciało. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Zaprzestań wspominać przeszłość, a doceń teraźniejszość, i podtrzymuj znajomości, bo niedługo mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Byk Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może środa. Choćby ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt najbliższy tydzień to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Jowisz w zestawieniu wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Lew Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Niedobrym omenem może okazać się portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Panna Pannie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. ... więcej i więcej »

Waga Ważnym omenem może okazać się szklanka wina w torbie przyjaciela. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 5. ... więcej i więcej »

Skorpion O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to genialny okres na takowe działania. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie ważne sprawy. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Strzelec Pozycja centralna Marsa w znaku Strzelca która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da się odczuć pozytywnym działaniem. Skończ analizować minione czasy, a doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Koziorożec W poniedziałek znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszedł dzień, żeby zacząć inaczej wyrażać własne myśli. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Dla Wodnika ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Ryby Zaprzestań wspominać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, oraz pielęgnuj koneksje, bo niebawem mogą się przydać. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć uwagę na orzechy włoskie, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i sumienność osób spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno oczekiwanych roszad. W przyszłym tygodniu odbędzie się krótka podróż, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób jest niepoprawna. W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Koziorożec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Spotka Koziorożca przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się odrzucić emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wenus, który systematycznie przynosi dobrą passę Koziorożcowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Neptun nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na grejpfruty, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz, który częstokroć dostarcza pomyślność Koziorożcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Dobrym sygnałem może być element biżuterii w ręku przyjaciółki. Ten tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

stopka