horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie planów okaże się nieco utrudnione. Pozycja centralna Neptuna w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym działaniem. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia .

Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na poznanie partnera na zawsze. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj układy, bo lada dzień mogą być przydatne. Saturn, który przeważnie dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie.

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Koziorożec doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Poczujesz, że dzięki wsparciu układu planet nie ma spraw niemożliwych do spełnienia.

Spodziewaj się towarzyskiej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy czas okaże się dla Koziorożca wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. Wkrótce będzie miała miejsce długa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka osób jest niepoprawna. ... więcej i więcej »

Byk Wspólne wpływanie na Byka planety Jowisz i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę. Układy konstelacji mówią, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Cię różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Wzajemne wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Rak Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę po lesie. W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu spędzać w pracy. W umyśle Raka narodzą się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i sumienność osób spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się początkiem od dawna spodziewanych zmian. Zmiana położenia Marsa w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Panna Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i dużym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Skorpion Egzaltacja Merkurego w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już niedługo wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec W piątek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Strzelcowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Koziorożec W bieżącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Dla Koziorożca najbliższy tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik Znajoma osoba w najbliższym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości odmów tej osobie. Zapamiętaj by do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Ryby Wspólne działanie na Rybę planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wiarygodna koleżanka w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów tej osobie. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Koziorożca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Choćby niedawno trapiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Koziorożcowi niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 78. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz obecnie możliwość uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, ale też relacje z bliskimi. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Wenus że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie utrudnione. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Koziorożcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Piątek to dobry termin do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

stopka