horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Jeżeli niedawno trapiły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. Pozytywnym znakiem będzie pęk kluczy na stole u umundurowanego człowieka. Zapamiętaj by do piątku pozałatwiać wszelkie ważne kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w poprzednich dniach .

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Ten tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Pozycja centralna Plutona w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem.

Jowisz pomaga w załatwianiu spraw osobistych. W weekend postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń. Masz właśnie możliwość poprawić nie tylko swoje samopoczucie, lecz również układy z bliskimi.

Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem straconych nadziei. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości alkoholu, pamiętając że, płyny w pewnym stopniu oddziaływują efektywnie na Twoje zachowanie. Masz pewną szansę odnaleźć pojedynczy, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą jest twoja praca.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wenus, który często przynosi powodzenie Baranowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Byk We wtorek rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. Saturn pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Materialnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Rak W wtorek nieznajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Gwiazdozbiór Raka krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Lew Jeśli sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych szacunku. Przygotuj się szybko na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. ... więcej i więcej »

Panna Pluton, który systematycznie przynosi szczęście Pannie, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Ważnym omenem okaże się zagubiony przedmiot na stole u znajomego. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Waga przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć swoje projekty. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz sporą szansę odszukać pewien, pasujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie. Spodziewaj się miłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważnym sygnałem stanie się szklany przedmiot w dłoni przyjaciółki. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Ryby Nadszedł czas, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na morele, one mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę. Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zaprzestań analizować przeszłość, natomiast doceń teraźniejszość, i dbaj o przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Single spod znaku Koziorożca w najbliższym okresie będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Plany będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od lat na to czekały. Pozycja centralna Plutona w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już teraz da się odczuć pozytywnym działaniem. W najbliższym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiarygodna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie. Przychodzi okres, by zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

stopka