horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Księżyc sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Choćby w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia .

Samotne osoby spod znaku Koziorożca w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na długie lata. Złym sygnałem stanie się odblask światła w kieszeni znajomego. O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia.

Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej środa. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się twardszy niż zwykle. W środę zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące propozycje wyjazdu. W weekend spróbuj sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Byk Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Masz sporą szansę znaleźć jeden, brakujący kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Ten tydzień dla Raka to start niepowtarzalnego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. Pluton sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. W wtorek nieznajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Panna Wydarzenia będą dziać się w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Dla Panny najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Waga Pamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach . W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom planów. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej piątek. ... więcej i więcej »

Strzelec Saturn nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Na weekend naucz się rozmyślnie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Koziorożec Autorytatywna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić tej znajomości odmów tej osobie. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na czereśnie, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję znaleźć ważny, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twój własny świat. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Ryby Ten tydzień dla Ryby to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Konstelacja Ryby ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadszedł czas, by rozpocząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to start niepowtarzalnego etapu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości oraz informacji. W nadchodzącym okresie postaraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zaprzestań wspominać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo lada dzień mogą być pomocne. Merkury nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Koziorożca nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem od dawna zapowiadanych roszad. Wkrótce zaistnieje w Tobie wola zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. Saturn nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz dużą nadzieję odnaleźć pojedynczy, brakujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Pluton, który zazwyczaj przynosi pomyślność Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

stopka