horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Koziorożec - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec

Konstelacja Koziorożca ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy rodziny. Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Gwiazdy oznajmiają, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy.

Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie umieją ci pomóc. Doświadczysz, że dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Wkrótce czeka Cię umysłowa wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa.

Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor żółty, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to teraz jest to wspaniały czas na takie decyzje. Nie oczekuj zawodowej przygody ze strony bliskiego z zagranicy.

W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację. Dla Koziorożca ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W tym tygodniu naucz się rozmyślnie podzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Baran przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Baranowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Masz nikłą szansę zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W zbliżającym się okresie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na wypoczynek. Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Lew Jeśli myślisz o nowej pracy, to jest to znakomity okres na takie decyzje. W poniedziałek w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień będzie dla Panny wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz dużym zmianom celów. Znajoma persona w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić tej znajomości odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, da Skorpionowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Skorpion poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować uczucia. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe drobiazgi które odkłada codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zmiana położenia Merkurego w znaku Koziorożca która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. W czwartek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym dniu. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz właśnie możliwość wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również więzi z przyjaciółmi. O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby W sobotę w południe szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Spotka Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo ogarnąć należy zaangażować uczucia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. W poniedziałek wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Choćby niedawno dosięgły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Przekonasz się, że dzięki pomocy najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W czwartek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym czasie. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić uczucia. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Koziorożec poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

stopka