horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 30 grudnia 2019 do dnia 5 stycznia 2020

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Spotka Barana przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje.

Byk
Nawet jeśli niedawno trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Byk ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych.

Bliźnięta
Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć spotkania i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. Ten tydzień dla Bliźniąt to start nowego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych.

Rak
Dla Raka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Wenus że zrealizowanie planów okaże się przyspieszone. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać w pracy. W umyśle Raka pojawią się nowe pomysły zarobkowe.

Lew
Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na długą wycieczkę nad wodę. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad.

Panna
Pannie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę po lesie. Znajoma osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni odmów jej.

Waga
Księżyc znajdzie się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Nadejdzie wkrótce czas, żeby zacząć uzewnętrzniać swoje przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Wkrótce narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Skorpion
Znaki na niebie oznajmiają, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę w góry. W piątek w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym dniu.

Strzelec
Strzelcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. W poniedziałek po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru.

Koziorożec
W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W myślach Koziorożca pojawią się nowe koncepcje finansowe. Masz obecnie możliwość poprawić nie jedynie swoje nastawienie, ale też znajomości z przyjaciółmi. Pamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy.

Wodnik
Wodnik ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Dla Wodnika ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia.

Ryby
W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość godzin spędzać w pracy. W myślach Ryby narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Czeka na Rybę teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby sporo zrozumieć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania.

stopka