horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 23 grudnia 2019 do dnia 29 grudnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Dla Barana najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. W zbliżającym się tygodniu próbuj dużo więcej czasu przebywać na ćwiczeniach. W głowie Barana narodzą się nowe koncepcje finansowe. Zmiany będą dziać się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały.

Byk
Autorytatywna osoba w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić więzi pomóż jej. W nadchodzącym okresie postaraj się większość godzin przebywać w domu. W umyśle Byka narodzą się świeże idee zarobkowe. Bykowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia.

Bliźnięta
Ten tydzień dla Bliźniąt to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. Pluton pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Rak
Pozycja centralna Jowisza w znaku Raka która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać pozytywnym działaniem. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W przyszłym tygodniu czeka Cię duchowa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia niektórych osób będzie projekcją.

Lew
Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem straconych nadziei. Na weekend naucz się rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań.

Panna
Single spod znaku Panny w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na spotkanie partnera na zawsze. Uczuciowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych.

Waga
Przychodzi czas, by rozpocząć inaczej pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Spotęgowane oddziaływanie na Wagę planety Neptun i Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina.

Skorpion
Pozycja centralna Saturna w znaku Skorpiona która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Strzelec
Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 2 0. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. Uczuciowo najbliższe dni będą czasem na zmiany.

Koziorożec
Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Autorytatywna postać w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić więzi odmów jej. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer.

Wodnik
Wodnikowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wodnika zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną dawno spodziewanych roszad. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na porzeczki, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy.

Ryby
Rybie niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Masz małą nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoja rodzina. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości.

stopka