horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 grudnia 2019 do dnia 22 grudnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Merkury sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, obecnie jest to świetny okres na takowe postanowienia. Staraj się pić choćby minimalne ilości soków, wbrew pozorom płyny zasadniczo działają znacząco na Twoje zachowanie.

Byk
Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor czerwony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Pluton pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Bliźnięta
Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, tak jakby od lat na to czekały. Bliźnięta mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Masz małą nadzieję zobaczyć pewien, pasujący kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina.

Rak
Pozytywnym omenem będzie roślina w samochodzie osoby, którą lubisz. Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. Masz obecnie szansę uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, lecz też znajomości z rodziną.

Lew
Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym zmianom celów. Jeśli myślisz o nowej pracy, aktualnie jest na to doskonały okres na takowe wyzwania.

Panna
Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz dużym zmianom celów. Zmiana położenia Wenus w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już niedługo da o sobie znać pozytywnym działaniem. Staraj się pić mniej soków, pamiętaj że, napoje czasami mają wpływ mocno na Twoją aurę.

Waga
Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Wadze wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Waga doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty.

Skorpion
Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności.

Strzelec
Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 1. Dla Strzelca ten tydzień to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem straconym.

Koziorożec
Masz właśnie sposobność poprawić nie tylko własne wnętrze, lecz również więzi z bliskimi. Masz pewną nadzieję odszukać istotny, poszukiwany kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twój własny świat. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużo więcej godzin spędzać w domu. W myślach Koziorożca pojawią się świeże idee finansowe.

Wodnik
Masz małą szansę znaleźć ważny, brakujący element do delikatnej mandali którą jest twoja praca. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Wiele znaczącym znakiem będzie drobna moneta w dłoni starego człowieka.

Ryby
Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Rybie, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Księżyc sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 12.

stopka