horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 grudnia 2019 do dnia 15 grudnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Autorytatywna osoba w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej więzi pomóż jej. Dla Barana nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Zapamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie ważne formalności. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Tobie straty, jakie doznałeś w ostatnim czasie.

Byk
Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie utrudnione. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Oczekuje na Byka przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować emocje.

Bliźnięta
Najbliższy czas w firmie Bliźniąt, okaże się porą podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Bliźniąt wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Bliźniętom nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Konstelacja Bliźniąt ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie intymne.

Rak
Ten tydzień dla Raka to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Wkrótce pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Pij nieco więcej piwa, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu oddziaływują efektywnie na Twój organizm.

Lew
Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. W weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten dzień.

Panna
Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 11. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet.

Waga
Wadze nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Dla Wagi najbliższy czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów.

Skorpion
Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Skorpion przekona się, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Przyszły tydzień dla Skorpiona to początek nowego etapu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz doświadczeń. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać własne uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Strzelec
W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. Staraj się pić choćby minimalne ilości mleka, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu wpływają efektywnie na Twoją aurę. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu.

Koziorożec
Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych.

Wodnik
Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień może okazać się nieznacznie opóźnione. Masz sporą szansę zobaczyć ważny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza.

Ryby
Zaprzestań analizować to co było, a dojrzyj przyszłość, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż niedługo mogą być użyteczne. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć należy oddalić emocje. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy.

stopka