horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Single spod znaku Barana w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych zrozumienia. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Baran doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele.

Byk
Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Staranność i sumienność osób spod znaku Byka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją ci pomóc.

Bliźnięta
Pamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. Neptun nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych.

Rak
W przyszłym tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu pieniędzy. Masz jedyną perspektywę uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, ale także więzi z przyjaciółmi.

Lew
Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Lwu słabo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć.

Panna
Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno wtorek. Przychodzi dzień, by zacząć głośno uzewnętrzniać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. O ile fantazjujesz o kupnie domu, aktualnie jest na to wspaniały okres na takowe decyzje.

Waga
Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. Wadze będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody.

Skorpion
W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie podzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy.

Strzelec
Przyszedł dzień, żeby zacząć pokazywać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Poczujesz, że dzięki wsparciu rodziców nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Koziorożec
Samotne osoby spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odszukanie partnera na zawsze. Jeśli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Mars, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore rozgoryczenie.

Wodnik
Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym zmianom celów. Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Ryby
Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. We wtorek po południu Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od innych przykrości.

stopka