horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 25 listopada 2019 do dnia 1 grudnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Słońce ustawi się w takim położeniu do Wenus że zrealizowanie zamiarów będzie mocno opóźnione. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę emocje.

Byk
Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 2. Bykowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody.

Bliźnięta
O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. We wtorek w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne nastawienie, lecz także znajomości z rodziną.

Rak
Niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Autorytatywna persona w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć więzi pomóż tej osobie. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych zmian.

Lew
Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz też układy z przyjaciółmi. Lwu będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Przestań rozpamiętywać to co było, a dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o układy, ponieważ wkrótce mogą się przydać.

Panna
Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Spodziewaj się trudnej niespodzianki od znajomego z innego miasta. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na rekreację.

Waga
W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na podróże. Przyszły tydzień dla Wagi to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub informacji. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej godzin przebywać w domu. W myślach Wagi pojawią się nowe pomysły zarobkowe.

Skorpion
W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie dużych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. Doświadczysz, iż przez pomoc układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Strzelec
Plany będą działy się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Przyszedł okres, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom celów.

Koziorożec
Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Wodnik
Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na aktywną wycieczkę w góry. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Możesz spodziewać się trudnej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu.

Ryby
Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na porzeczki, one mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie wtorek. Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę po parku.

stopka