horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 listopada 2019 do dnia 24 listopada 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Baran ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. O Baranie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy.

Byk
Byk ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Bykowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Gwiazdozbiór Byka chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie zawodowe.

Bliźnięta
Zmiana położenia Urana w znaku Bliźniąt która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne formalności. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach .

Rak
Rak ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość czasu spędzać w pracy. W umyśle Raka narodzą się nowe idee finansowe. Saturn w kombinacji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Lew
Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Nadchodzący tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz informacji. Spodziewaj się towarzyskiej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta.

Panna
Oczekuje na Pannę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Zaprzestań rozpamiętywać dawne zdarzenia, natomiast doceń teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. Ważnym omenem może być roślina na zdjęciu u znajomego.

Waga
Saturn, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wadze, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię duże rozczarowanie. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia docenione, co będzie źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nadszedł dzień, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Skorpion
Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 88. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia.

Strzelec
O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Gwiazdozbiór Strzelca ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie codzienne. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Koziorożec
Możesz spodziewać się niemiłej niespodzianki od gościa z zagranicy. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań.

Wodnik
Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż tej osobie. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Za parę dni czeka Cię fizyczna podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa.

Ryby
Wkrótce będzie miała miejsce duchowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja opinia niektórych osób jest fałszywa. O Rybie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę do lasu.

stopka