horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 listopada 2019 do dnia 17 listopada 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Gwiazdy pokazują, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. Działasz tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń.

Byk
Dla Byka ten tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Staraj się pić mniej kawy, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu mają wpływ bezpośrednio na Twoje samopoczucie. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 78.

Bliźnięta
W środę po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten dzień. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć uwagę na jabłka, one mogą zapewnić ci sporo mocy. Masz teraz perspektywę podreperować nie jedynie swoje samopoczucie, ale też więzi z bliskimi.

Rak
Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Nie oczekuj zawodowej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Masz małą szansę odnaleźć ważny, poszukiwany kawałek do delikatnej mandali którą jest twój własny świat.

Lew
Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Oczekuje na Lwa przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić emocje. Dla Lwa najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Panna
Wiele znaczącym znakiem będzie roślina na stole u osoby, którą lubisz. Ten tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz informacji. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko zrozumieć należy oddalić dotychczasowe przekonania.

Waga
Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 94. Ważnym sygnałem może być drobna moneta w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju.

Skorpion
Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na jagody, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Zwróć uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast dostrzeż teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, gdyż niedługo mogą się przydać.

Strzelec
Jowisz w koniunkcji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę po parku. Ważnym sygnałem stanie się odblask światła w mieszkaniu dziecka.

Koziorożec
Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Doświadczysz, że dzięki wsparciu przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy.

Wodnik
Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na czereśnie, one mogą zabrać Ci dużo energii. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Ryby
Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Wiele znaczącym znakiem może być portfel na stole u starego człowieka. Doświadczysz, że dzięki wsparciu koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania.

stopka