horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 listopada 2019 do dnia 10 listopada 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość godzin spędzać w pracy. W głowie Barana pojawią się świeże pomysły finansowe. Zapamiętaj aby do soboty zakończyć wszelkie istotne formalności. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację.

Byk
Masz jedyną perspektywę podreperować nie tylko własne nastawienie, ale również układy z bliskimi. Bykowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie partnera na całe życie.

Bliźnięta
Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj teraz uwagę na morele, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem mają szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię przygody.

Rak
Ważna koleżanka w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny bo dużo problemów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Lew
Zmiany będą działy się w spodziewanym czasie, jakby od lat na to czekały. Oczekuj ciekawej wizyty gościa z zagranicy. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie postanowień będzie bardzo przyspieszone.

Panna
Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Spotka Pannę teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę.

Waga
W środę rano Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. Zwróć uwagę by pić mniej wina, wbrew pozorom płyny od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje zachowanie. Nadchodzący tydzień dla Wagi to początek unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy lub doświadczeń.

Skorpion
Wenus, który często przynosi dobrą passę Skorpionowi, w najbliższym okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. Przyszedł czas, żeby rozpocząć inaczej wyrażać własne uczucia. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W najbliższych dniach postaraj się sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji.

Strzelec
Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Wiarygodna osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić znajomości pomóż jej. Wenus nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich.

Koziorożec
Słońce sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć należy oddalić chłodne kalkulacje.

Wodnik
Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i małym zmianom celów. Piątek to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Oczekuj trudnej zmiany ze strony znajomego z zagranicy.

Ryby
Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Plany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Ryby doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem ukończyć swoje projekty.

stopka