horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 28 października 2019 do dnia 3 listopada 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Ważna postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. Samotne osoby spod znaku Barana w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na długie lata. W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu.

Byk
Przygotuj się dobrze do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Materialnie nadchodzące dni będą okresem dużych szans. Bykowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia.

Bliźnięta
Autorytatywna koleżanka w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć znajomości pomóż tej osobie. Możesz spodziewać się zawodowej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta. Układy konstelacji pokazują, że Bliźniętom obecnie nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego.

Rak
Masz małą szansę odszukać ważny, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoja praca. Układy konstelacji oznajmiają, że Rakowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu majątku. W zbliżającym się okresie próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W myślach Raka pojawią się świeże pomysły finansowe.

Lew
O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. W zbliżającym się tygodniu postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W myślach Lwa pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Sobota to dobry czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego.

Panna
Pannie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może wtorek.

Waga
Waga ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Pamiętaj by do piątku wykonać wszelkie ważne kwestie. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Ten tydzień dla Wagi to zaczątek unikalnego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz doświadczeń.

Skorpion
O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. W tym tygodniu naucz się uczciwie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń.

Strzelec
W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość godzin spędzać w domu. W myślach Strzelca narodzą się świeże idee zarobkowe. Strzelec ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, bądź gotowy spore rozgoryczenie.

Koziorożec
Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w zbliżającym się czasie będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na długie lata. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie planów może okazać się nieznacznie ułatwione. Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu.

Wodnik
Przychodzi dzień, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Nie przesiaduj wiecznie przed telewizorem, zamiast tego udaj się na szybką przechadzkę nad wodę.

Ryby
Sobota to dobry czas do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Pamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, tak jakby od lat na to czekały.

stopka