horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 21 października 2019 do dnia 27 października 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Ponieważ sami się nie szanujemy oczekujmy od innych przykrości. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. nadchodzącym okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty zawodowe.

Byk
tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty wycieczki. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor biały, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Bliźnięta
Nie siedź godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na długą przechadzkę w góry. Najbliższy czas w firmie Bliźniąt, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Bliźniąt wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Spotka Bliźnięta teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy oddalić emocje.

Rak
Już wkrótce odbędzie się ważna wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja opinia przyjaciół będzie niepoprawna. Single spod znaku Raka w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek.

Lew
Zakończ roztrząsać dawne zdarzenia, a doceń przyszłość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być przydatne. Lwu nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Oczekuje na Lwa głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo zrozumieć należy zdecydować się na emocje.

Panna
Wiarygodna osoba w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć tej relacji towrzyskiej pomóż jej. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na porzeczki, one mogą zabrać Ci dużo energii. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin spędzać w domu. W głowie Panny narodzą się nowe koncepcje finansowe.

Waga
Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Jowisza że zrealizowanie planów będzie przyspieszone. Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na długie lata. Egzaltacja Plutona w znaku Wagi która w przeszłości miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem.

Skorpion
Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo wiele incydentów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wydarzenia będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Saturn w zestawieniu z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Strzelec
Zmiana położenia Neptuna w znaku Strzelca która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych przykrości. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie opóźnione.

Koziorożec
Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Merkury oznacza zmniejszone szansę na sukces. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Zmiana położenia Jowisza w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem.

Wodnik
Masz dużą szansę znaleźć ważny, poszukiwany kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoja praca. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością czwartek.

Ryby
W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na podróże. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 49. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie być może piątek.

stopka