horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 października 2019 do dnia 20 października 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Baranowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Konstelacja Barana ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół.

Byk
Masz pewną nadzieję znaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twój własny świat. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Dla Byka nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać.

Bliźnięta
Czeka na Bliźnięta głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Spróbuj tego tygodnia skupić się na sprawach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Przestań rozpamiętywać to co było, a dostrzeż teraźniejszość, i pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać.

Rak
Księżyc ułoży się w takim układzie względem Urana że wykonanie postanowień będzie nieznacznie opóźnione. Dla Raka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Lew
O Lwie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Mars, który systematycznie przynosi powodzenie Lwu, w najbliższym okresie nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Spotęgowane wpływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Panna
Zmiany będą działy się w powolnym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Poczujesz, iż przez pomoc rodziców nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. W nadchodzącym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń.

Waga
Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że zrealizowanie zamiarów może okazać się bardzo opóźnione. W najbliższym okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Ważna postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni pomóż tej osobie.

Skorpion
Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Gwiazdozbiór Skorpiona chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na życie bliskich. Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także kontakty z bliskimi.

Strzelec
Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie niewątpliwie poniedziałek. Jowisz w koniunkcji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa.

Koziorożec
Jeżeli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest to świetny okres na takowe działania. W zbliżającym się okresie postaraj się więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W głowie Koziorożca pojawią się świeże koncepcje finansowe. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę.

Wodnik
Jeśli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Zaprzestań wspominać minione czasy, natomiast doceń teraźniejszość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą się przydać. Konstelacja Wodnika nadal będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na życie zawodowe.

Ryby
Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach związanych z uczuciami. Bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. O Rybie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne zadania które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

stopka