horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 października 2019 do dnia 13 października 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nie przesiaduj do późna przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wycieczkę po parku. Jeśli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku.

Byk
W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. Wiele znaczącym znakiem okaże się szklanka wina w samochodzie przyjaciela. W sobotę w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten dzień.

Bliźnięta
Merkury sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. O Bliźniętach, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń.

Rak
Sobota to właściwy okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Już wkrótce odbędzie się duchowa podróż, na której pojmiesz, iż Twoja ocena ludzi będzie projekcją. Dla Raka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać.

Lew
Zakończ rozpamiętywać minione czasy, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i podtrzymuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Najbliższy tydzień w firmie Lwa, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy czas okaże się dla Lwa wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie formalności.

Panna
Przekonasz się, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Merkury nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych.

Waga
W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Wagi pojawią się świeże idee zarobkowe. Nie siedź godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na długą wędrówkę po lesie. Konstelacja Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie przyjaciół.

Skorpion
W weekend spróbuj rozmyślnie dzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Przygotuj się starannie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina.

Strzelec
Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Samotne osoby spod znaku Strzelca w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na całe życie.

Koziorożec
Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Koziorożcowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji.

Wodnik
Przestań roztrząsać przeszłość, a dojrzyj to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin spędzać w pracy. W myślach Wodnika pojawią się świeże idee zarobkowe. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru.

Ryby
Rybie przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Ryby pojawią się świeże pomysły finansowe.

stopka