horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 30 września 2019 do dnia 6 października 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Nadejdzie wkrótce dzień, żeby rozpocząć inaczej pokazywać własne myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Już niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe przygody.

Byk
Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, lepiej udaj się na krótką wędrówkę w teren. Słońce nie pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. W najbliższym tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki.

Bliźnięta
Dobrym omenem może być element biżuterii w dłoni członka rodziny. Pewna kobieta w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów tej osobie. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest wykonywanie złożonych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na wypoczynek.

Rak
Masz niepowtarzalną perspektywę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, lecz także więzi z przyjaciółmi. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Słońce pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych.

Lew
Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Zmiany będą dziać się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Wiele znaczącym znakiem może okazać się portfel na stole u znajomego.

Panna
Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. W środę nieznajomy zepsuje Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek.

Waga
Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Wagi wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Wadze będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza.

Skorpion
Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie z pewnością czwartek. Znajoma postać w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić znajomości odmów jej. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Strzelec
Zakończ analizować minione czasy, a dostrzeż przyszłość, oraz dbaj o przyjaźnie, ponieważ niebawem mogą być pomocne. Masz obecnie sposobność podreperować nie jedynie własne nastawienie, ale również więzi z rodziną. W najbliższym tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz jak szybko awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu.

Koziorożec
W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania o tej porze. Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś w poprzednich dniach .

Wodnik
Wodnik ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Pamiętaj by do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Ważna kobieta w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów tej osobie.

Ryby
Gwiazdozbiór Ryby nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. O Rybie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Dokładność i sumienność osób spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu.

stopka