horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 23 września 2019 do dnia 29 września 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. W nadchodzącym okresie próbuj więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Barana narodzą się świeże koncepcje finansowe. Znaki na niebie mówią, że Baranowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia.

Byk
Już wkrótce będzie miała miejsce długa wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest niepoprawna. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz spodziewać się poprawy.

Bliźnięta
Choćby w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Mars, który przeważnie przynosi szczęście Bliźniętom, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, czeka Cię duże niepowodzenie. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zachowanie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na ananasy, te owoce mogą dać Ci dużo mocy.

Rak
Przyszły tydzień dla Raka to start niepowtarzalnego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości lub informacji. Single spod znaku Raka w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Rakowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Lew
Masz małą szansę odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej układanki którą stanowi twoje życie. Oczekuj przyjemnej zmiany ze strony znajomego z innego miasta. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany.

Panna
Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 1. Zmieniasz się tak nietypowo, że inni nie potrafią ci pomóc. Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od dawna miało to nastąpić.

Waga
Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie istotne zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na szybką wycieczkę po parku. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom planów.

Skorpion
Skorpionowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje spotkania.

Strzelec
Słońce ustawi się w takim położeniu względem Merkurego że spełnienie postanowień będzie bardzo przyspieszone. Strzelec ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Gwiazdozbiór Strzelca chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie zawodowe.

Koziorożec
Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może piątek.

Wodnik
Poczujesz, że przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Działasz tak nietypowo, że znajomi nie mogą dotrzymać ci kroku.

Ryby
Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Na weekend spróbuj rozsądnie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. Pozycja centralna Plutona w znaku Ryby która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym działaniem.

stopka