horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 września 2019 do dnia 22 września 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
O ile myślisz o stałym związku, aktualnie jest na to znakomity czas na tego typu postanowienia. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny bo wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Ten tydzień dla Barana to zaczątek unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz informacji.

Byk
tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Jeśli marzysz o stałym związku, obecnie jest na to idealny moment na wiążące działania. Masz właśnie sposobność poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również znajomości z przyjaciółmi.

Bliźnięta
Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyznania. Pij rozsądne ilości soków, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu działają efektywnie na Twój organizm. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton oznacza zwiększone szansę na sukces.

Rak
Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Dla Raka ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Pluton, który często dostarcza szczęście Rakowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy wielkie niepowodzenie.

Lew
Nie spędzaj czasu wiecznie przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na aktywną wędrówkę w teren. Lew ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

Panna
O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Ważnym sygnałem stanie się odblask światła w torbie osoby, którą lubisz. Za parę dni czeka Cię długa wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja krytyka niektórych osób jest fałszywa.

Waga
Pamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku.

Skorpion
Wiele znaczącym omenem będzie szklany przedmiot w kieszeni osoby, której nie lubisz. Skorpion ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w sobotę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Strzelec
Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Merkury nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Koziorożec
Koziorożcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Nadchodzi dzień, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać swoje myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Zapamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie ważne rzeczy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś w ostatnim czasie.

Wodnik
Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Uważaj by pić nieco mniej mleka, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ mocno na Twój spokój wewnętrzny. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 59.

Ryby
Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Niedługo przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka niektórych osób jest właściwa. Pamiętaj aby do soboty zakończyć wszelkie znaczące sprawy. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie.

stopka