horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 września 2019 do dnia 15 września 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się przyczyną z dawna oczekiwanych zmian.

Byk
Jowisz w kombinacji z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Jowisz, który systematycznie dostarcza pomyślność Bykowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Bliźnięta
Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 4. Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty.

Rak
Układy konstelacji oznajmiają, że Rakowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie szacunku. Rak ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w niedzielę chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę do parku.

Lew
Słońce sprzyja w rozwiązywaniu problemów zawodowych. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Lwa pojawią się nowe pomysły finansowe. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Panna
Pozytywnym sygnałem może być szklanka wina na stole u znajomego. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę.

Waga
Choćby ostatnio dosięgły Cię nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Wkrótce czeka Cię krótka podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie niepoprawna. Gwiazdozbiór Wagi ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny.

Skorpion
Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. O Skorpionie, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości.

Strzelec
Jeśli sami się cenimy oczekujmy od znajomych szacunku. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Single spod znaku Strzelca w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie.

Koziorożec
Doświadczysz, iż dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Autorytatywna osoba w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić znajomości pomóż jej.

Wodnik
Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na poziomki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika nie zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna spodziewanych roszad.

Ryby
Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i małym zmianom planów. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz doświadczeń.

stopka