horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 września 2019 do dnia 8 września 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwróć teraz uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. W środę znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Byk
Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i ostrożnym zmianom zamiarów. Single spod znaku Byka w zbliżającym się czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na całe życie. Najbliższy czas w firmie Byka, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Byka wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy.

Bliźnięta
Nie oczekuj miłej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu ukochanego. W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie złożonych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na sport.

Rak
Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Masz właśnie szansę podreperować nie tylko własne wnętrze, ale także układy z bliskimi. Doświadczysz, że przez wsparcie układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Lew
Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym czasie, jakby od lat na to czekały. Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Niedobrym sygnałem może być szklanka wina w dłoni przyjaciółki.

Panna
Wzajemne oddziaływanie na Pannę planety Neptun oraz Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Poczujesz, że przez pomoc układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę po lesie.

Waga
Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem dużych szans. Spróbuj tego tygodnia skupić się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny gdyż wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Skorpion
O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Tydzień w firmie Skorpiona, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dokładnie przeanalizować . Najbliższy czas stanie się dla Skorpiona wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na krótką wędrówkę do lasu.

Strzelec
Masz minimalną nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie. W przyszłym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na wypoczynek. Dla Strzelca najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

Koziorożec
Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie wtorek. Już niedługo pojawi się w Tobie wizja spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych.

Wodnik
Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na truskawki, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Masz jedyną sposobność uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, ale również więzi z bliskimi. Niedobrym omenem będzie szklany przedmiot w dłoni starego człowieka.

Ryby
okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty wycieczki. Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dobrze. Najbliższy tydzień będzie dla Ryby wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie formalności. W zbliżającym się tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać z dzieckiem. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe.

stopka