horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 sierpnia 2019 do dnia 1 września 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Nie siedź wiecznie przed laptopem, lepiej wybierz się na aktywną wędrówkę w teren. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem.

Byk
Spotka Byka teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć należy zdecydować się na uczucia. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 28. Mars, który przeważnie dostarcza dobrą passę Bykowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak hojny, czeka Cię wielkie rozczarowanie.

Bliźnięta
Jowisz w układzie z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. Możesz spodziewać się zawodowej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu.

Rak
Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Wenus, który przeważnie dostarcza dobrą passę Rakowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, czeka Cię spore rozczarowanie. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer.

Lew
Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 75. Gwiazdozbiór Lwa chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co wpłynie na sprawy intymne. Wzajemne działanie na Lwa planety Neptun i Pluton oznacza zwiększone szansę na porażkę.

Panna
Masz jedyną możliwość poprawić nie tylko własne wnętrze, ale także znajomości z rodziną. Panna ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Dobrym sygnałem może być zagubiony przedmiot w kieszeni przyjaciółki.

Waga
Zmiana położenia Saturna w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Single spod znaku Wagi w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Wadze wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Waga doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty.

Skorpion
Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania. Ten tydzień dla Skorpiona to początek nowego etapu, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i doświadczeń. Dla Skorpiona ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Strzelec
Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. Oczekuj przyjemnej wizyty gościa z zagranicy.

Koziorożec
Słońce ułoży się w takim układzie względem Urana że zrealizowanie postanowień będzie nieco ułatwione. Gwiazdozbiór Koziorożca ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie intymne. Masz niepowtarzalną możliwość poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale również więzi z rodziną.

Wodnik
Nie siedź godzinami przed laptopem, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę w góry. Wydarzenia będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zwróć uwagę by pić inne ilości soków, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu mają wpływ bezpośrednio na Twoje ciało.

Ryby
W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na rekreację. Przekonasz się, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Już wkrótce czeka Cię długa podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja opinia niektórych osób będzie właściwa.

stopka