horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 19 sierpnia 2019 do dnia 25 sierpnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, da Baranowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Baran poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Baranowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy.

Byk
Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi do kina. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 37. Za parę dni czeka Cię fizyczna podróż, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi jest słuszna.

Bliźnięta
W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych zamierzeń, lepiej zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę w góry. Bliźnięta mają w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych.

Rak
Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną dawno spodziewanych roszad. Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od znajomych przykrości. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz małym zmianom celów.

Lew
Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Dla Lwa najbliższy czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem straconych nadziei.

Panna
Niedobrym znakiem stanie się szklany przedmiot w ręku osoby, której nie lubisz. Panna ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. W bieżącym okresie nie jest wskazane realizowanie dużych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na odpoczynek.

Waga
W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej piątek. Niedługo będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie fałszywa.

Skorpion
Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od znajomych przykrości. Gwiazdy mówią, że Skorpionowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Strzelec
Pluton, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie prawdopodobnie wtorek. Gwiazdy pokazują, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku.

Koziorożec
Przestań roztrząsać dawne dzieje, natomiast dojrzyj to co teraz, i dbaj o układy, bo niedługo mogą być pomocne. O Koziorożcu, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na dobre i na złe.

Wodnik
Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Wodnikowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Wodnik poczuje, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Merkurego masz szansę na czas ukończyć wszystkie projekty. Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać z dzieckiem. W głowie Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe.

Ryby
Staranność i pedantyzm osób spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna spodziewanych zmian. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Rybie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody.

stopka