horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 sierpnia 2019 do dnia 18 sierpnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Jowisz pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie czwartek. Dla Barana najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

Byk
Ważnym znakiem okaże się pęk kluczy na zdjęciu u członka rodziny. Egzaltacja Merkurego w znaku Byka która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym działaniem. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe przygody.

Bliźnięta
Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość godzin spędzać na siłowni. W umyśle Bliźniąt narodzą się świeże koncepcje zarobkowe. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem mają możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody.

Rak
Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Zmiana położenia Urana w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo da się odczuć pozytywnym działaniem. Dla Raka najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać.

Lew
Uczuciowo najbliższe dni będą okresem dużych szans. Single spod znaku Lwa w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Działasz tak nietypowo, że inni nie mogą ci pomóc.

Panna
Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Spotka Pannę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo pojąć należy odrzucić chłodne kalkulacje.

Waga
Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Dobrym znakiem stanie się pęk kluczy w kieszeni starego człowieka. Gwiazdy oznajmiają, że Wadze teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia.

Skorpion
Mars, który częstokroć przynosi powodzenie Skorpionowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, bądź gotowy spore rozgoryczenie. Skorpionowi raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zmiana położenia Marsa w znaku Skorpiona która niedługo będzie miała miejsce już teraz da o sobie znać pozytywnym działaniem.

Strzelec
Niedobrym znakiem stanie się roślina w ręku umundurowanego człowieka. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Czeka na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć należy zaangażować emocje.

Koziorożec
Egzaltacja Jowisza w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Pij nieco mniej wina, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. Wkrótce odbędzie się ważna wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja krytyka osób jest projekcją.

Wodnik
Nadchodzący tydzień dla Wodnika to start nowego rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości lub doświadczeń. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Nie oczekuj trudnej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Ryby
Jeśli sami się nie cenimy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Słońce ustawi się w takim położeniu do Marsa że wykonanie postanowień okaże się opóźnione. Przekonasz się, iż dzięki pomocy kolegów nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

stopka