horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 sierpnia 2019 do dnia 11 sierpnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Masz obecnie możliwość poprawić nie tylko swoje wnętrze, lecz również znajomości z przyjaciółmi. Niedługo odbędzie się duchowa wyprawa, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka osób jest właściwa. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych.

Byk
Spotka Byka teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. Bykowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Tydzień w firmie Byka, stanie się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Byka wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Bliźnięta
Bliźnięta mają tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. Nadchodzący czas w pracy Bliźniąt, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie.Tydzień będzie dla Bliźniąt wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Rak
Pozycja centralna Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już teraz da się odczuć słabym działaniem. Osoby nie będące w związku spod znaku Raka w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na dobre i na złe. Ważna osoba w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć tej więzi pomóż tej osobie.

Lew
Choćby w ostatnich dniach trapiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć.

Panna
Ponieważ sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Merkury w koniunkcji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dopilnuj by pić nieco mniej kawy, pamiętaj że, płyny w pewnym stopniu oddziaływują niematerialnie na Twoje zachowanie.

Waga
Wadze szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W środę rano dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania w tym czasie. Przyszły tydzień dla Wagi to zaczątek nowego etapu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości oraz doświadczeń.

Skorpion
Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie planów może okazać się nieco ułatwione. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Znajoma koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów jej.

Strzelec
Najbliższy czas w firmie Strzelca, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy tydzień okaże się dla Strzelca wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Materialnie ten tydzień będzie okresem straconym. Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów.

Koziorożec
Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na długą wędrówkę w góry. Koziorożcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. W najbliższym czasie odbędzie się fizyczna wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół będzie niepoprawna.

Wodnik
Saturn w zestawieniu z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotęgowane działanie na Wodnika planety Jowisz i Merkury oznacza zwiększone szansę na porażkę. Spodziewaj się niemiłej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu.

Ryby
Pozycja centralna Jowisza w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Wolne kobiety spod znaku Ryby w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na długie lata. Dla Ryby nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

stopka