horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 29 lipca 2019 do dnia 4 sierpnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Barana pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Oczekuje na Barana teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko pojąć należy oddalić chłodne kalkulacje.

Byk
Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, da Bykowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Byk przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej wtorek. Złym omenem może być szklanka wina w ręku dziecka.

Bliźnięta
W sobotę wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym dniu. Staranność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna spodziewanych roszad. Bliźnięta mają w tym tygodniu słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych.

Rak
Rak ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Tydzień w pracy Raka, stanie się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Mars i Pluton oznacza zwiększone szansę na porażkę.

Lew
Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Neptuna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione.

Panna
Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Gwiazdy pokazują, że Pannie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. Materialnie najbliższe dni będą czasem straconym.

Waga
Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom celów. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia.

Skorpion
Skorpion ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Nie siedź zbyt długo przed komputerem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do lasu. Skorpion ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych.

Strzelec
Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 56. Doświadczysz, iż dzięki pomocy rodziców nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Jowisz nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych.

Koziorożec
Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, podczas której zrozumiesz, iż Twoja ocena przyjaciół jest niepoprawna. Materialnie najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten czas.

Wodnik
Wiele znaczącym sygnałem będzie element biżuterii w dłoni dziecka. Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. Przekonasz się, że przez wsparcie rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Ryby
Jeżeli marzysz o własnej firmie, to jest to wspaniały etap na tego typu działania. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W najbliższym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania.

stopka