horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 lipca 2019 do dnia 28 lipca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na ananasy, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym czasie, jakby od dawna miało to nastąpić. Masz małą szansę znaleźć istotny, pasujący kawałek do pięknej układanki którą stanowi twoja praca.

Byk
Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Przygotuj się starannie na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju.

Bliźnięta
Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. Konstelacja Bliźniąt nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne.

Rak
Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na podróże. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 4.

Lew
Lwu szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzi dzień, by zacząć pokazywać własne uczucia. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się zaangażować uczucia.

Panna
W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Nadchodzi dzień, by zacząć głośno wyrażać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Panna ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu.

Waga
Merkury w układzie wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Osoby nie będące w związku spod znaku Wagi w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na całe życie. Pij rozsądne ilości piwa, pamiętając że, napoje czasami działają mocno na Twój organizm.

Skorpion
Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom planów. Jeżeli marzysz o własnej firmie, obecnie jest na to znakomity moment na takowe decyzje.

Strzelec
Uczysz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Strzelec ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Nadchodzący czas w firmie Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dobrze. Najbliższy czas stanie się dla Strzelca wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy.

Koziorożec
Neptun sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na krótką przechadzkę do parku. Gwiazdy mówią, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu majątku.

Wodnik
Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz uwagę na pomarańcze, one mogą dostarczyć ci dużo energii. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Autorytatywna kobieta w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz skończyć tej relacji towrzyskiej pomóż jej.

Ryby
Niebawem będzie miała miejsce umysłowa wędrówka, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia osób jest właściwa. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem dużych szans. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może wtorek.

stopka