horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 lipca 2019 do dnia 21 lipca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Baran ma w tym tygodniu słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Barana sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Saturn, który zazwyczaj przynosi powodzenie Baranowi, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Wiele znaczącym sygnałem będzie portfel w samochodzie znajomego.

Byk
Znaki na niebie pokazują, że Bykowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się początkiem od dawna zapowiadanych roszad.

Bliźnięta
Zmiana położenia Merkurego w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym wpływem. Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor zielony, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Nadchodzący czas w pracy Bliźniąt, okaże się porą podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas okaże się dla Bliźniąt wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności.

Rak
Dzięki pozytywnemu układowi Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Rak przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę na czas ukończyć swojecele. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 29. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Lew
Nie oczekuj towarzyskiej wizyty bliskiego z zagranicy. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na sport. Poczujesz, że dzięki wsparciu koleżanek nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania.

Panna
Przekonasz się, iż przez pomoc koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem środa.

Waga
Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się źródłem od dawna spodziewanych zmian. tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć szczególną uwagę na mandarynki, te owoce mogą zapewnić ci sporo sił witalnych.

Skorpion
Choćby w ostatnich dniach gnębiły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś liczyć na poprawę. Jowisz w koniunkcji z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na wypoczynek.

Strzelec
Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Przyszedł okres, żeby zacząć spokojniej pokazywać własne emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W niedzielę rano układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień.

Koziorożec
Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Masz minimalną nadzieję odszukać pewien, pasujący element do pięknej mandali którą jest twoje życie. Znaki na niebie pokazują, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego.

Wodnik
W nadchodzącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na rekreację. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. Niedługo przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja krytyka ludzi jest słuszna.

Ryby
okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje wycieczki. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Ryby nadchodzący czas to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

stopka