horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 lipca 2019 do dnia 14 lipca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć powinno się zaangażować emocje. Znajoma persona w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej więzi pomóż tej osobie. Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie zamiarów będzie mocno ułatwione.

Byk
Wolne kobiety spod znaku Byka w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na całe życie. okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Choćby niedawno trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet powinieneś spodziewać się poprawy.

Bliźnięta
Egzaltacja Wenus w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych zmian. Spodziewaj się ciekawej niespodzianki od bliskiego z innego miasta.

Rak
Pozycja centralna Marsa w znaku Raka która niedawno miała miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym działaniem. Wolne kobiety spod znaku Raka w zbliżającym się czasie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost energii.

Lew
Nadchodzący tydzień dla Lwa to początek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub doświadczeń. Słońce ułoży się w takim układzie do Urana że zrealizowanie postanowień może okazać się mocno ułatwione. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Panna
Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być źródłem od dawna zapowiadanych roszad. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Panna ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu.

Waga
Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Pluton, który częstokroć przynosi szczęście Wadze, w najbliższym okresie nie planuje być tak hojny, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Samotne osoby spod znaku Wagi w zbliżającym się czasie będą miały szansę na poznanie partnera na całe życie.

Skorpion
O ile myślisz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na wiążące decyzje. Dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Skorpion doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę z czasem ukończyć swojecele. Skorpionowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Strzelec
Pij nieco mniej herbaty, pamiętając że, płyny w pewnym stopniu działają bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny. Strzelec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

Koziorożec
Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Niedługo pojawi się w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert.

Wodnik
Plany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Jowisz w układzie z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna.

Ryby
Czeka na Rybę przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy oddalić dotychczasowe przekonania. Wenus, który częstokroć przynosi powodzenie Rybie, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na spore rozczarowanie. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych.

stopka