horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 1 lipca 2019 do dnia 7 lipca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość godzin przesiadywać na siłowni. W głowie Barana narodzą się nowe pomysły finansowe. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na mandarynki, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy. Rozmyślasz się tak długo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć.

Byk
W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na wypoczynek. Pamiętaj by do czwartku pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci straty, które doznałeś w poprzednich dniach . We wtorek wieczorem układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym dniu.

Bliźnięta
Układy konstelacji oznajmiają, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Pozycja centralna Neptuna w znaku Bliźniąt która niedawno się wydarzyła już teraz da się odczuć mocnym oddziaływaniem. W poniedziałek rano szczęście będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze.

Rak
Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Pozytywnym sygnałem będzie roślina w mieszkaniu przyjaciela. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, ale także relacje z bliskimi.

Lew
Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które zostawia na później codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek znajomy zepsuje Tobie plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

Panna
Doświadczysz, iż przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Niedobrym sygnałem stanie się drobna moneta w ręku umundurowanego człowieka. Konstelacja Panny nadal będzie w ciekawym układzie z Wenus co wpłynie na życie przyjaciół.

Waga
Czeka na Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. Dobrym znakiem okaże się szklany przedmiot na stole u przyjaciela. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień stanie się dla Wagi wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Urana będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności.

Skorpion
Pluton nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Przyszedł okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Strzelec
Masz teraz możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także kontakty z rodziną. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Jowisz, który przeważnie przynosi dobrą passę Strzelcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozgoryczenie.

Koziorożec
Wspólne oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Merkury sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Wkrótce odbędzie się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka ludzi będzie właściwa.

Wodnik
Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na grejpfruty, one mogą zapewnić Ci wzrost energii. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 17. Staraj się pić nieco mniej wina, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo wpływają znacząco na Twoje ciało.

Ryby
Przyszedł dzień, by zacząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej idź na długą przechadzkę po parku. Uczysz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć.

stopka