horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 24 czerwca 2019 do dnia 30 czerwca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Neptuna że spełnienie zamiarów okaże się ułatwione. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie trudnych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny czas na odpoczynek.

Byk
Wenus, który przeważnie przynosi dobrą passę Bykowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak hojny, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Dla Byka najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Niedobrym znakiem stanie się zagubiony przedmiot w mieszkaniu umundurowanego człowieka.

Bliźnięta
Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. W bieżącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na odpoczynek.

Rak
Jeśli sami się nie szanujemy oczekujmy od innych pomocy. Nie siedź godzinami przed komputerem, zamiast tego udaj się na szybką przechadzkę w teren. O Raku, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy.

Lew
Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może piątek. Zmiana położenia Wenus w znaku Lwa która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem.

Panna
Możesz spodziewać się zawodowej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Merkurego że wykonanie postanowień okaże się nieco ułatwione. Uczysz się tak szybko, że inni nie potrafią ci pomóc.

Waga
Zakończ rozpamiętywać dawne dzieje, a zwróć uwagę na teraźniejszość, i pielęgnuj układy, bo wkrótce mogą być pomocne. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Wagi nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem dawno zapowiadanych zmian. Poczujesz, że dzięki wsparciu kolegów nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania.

Skorpion
Piątek to odpowiedni czas do samotnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Niebawem przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja krytyka ludzi jest niepoprawna. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe.

Strzelec
Jowisz w kompozycji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. O ile marzysz o własnej firmie, obecnie jest na to wspaniały czas na takie wyzwania. Pozytywnym sygnałem stanie się szklanka wina w ręku przyjaciółki.

Koziorożec
Spodziewaj się niemiłej przygody ze strony gościa z innego miasta. Zapamiętaj by do soboty wykonać wszelkie ważne sprawy. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Słońce ustawi się w takim położeniu względem Wenus że spełnienie postanowień okaże się nieco utrudnione.

Wodnik
Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Wodnika pojawią się świeże idee zarobkowe. Piątek to dobry okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności.

Ryby
W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor żółty, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Saturn, który częstokroć dostarcza szczęście Rybie, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie.

stopka