horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 17 czerwca 2019 do dnia 23 czerwca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Jeżeli marzysz o własnej firmie, to właśnie jest na to genialny etap na tego typu wyzwania. Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie zamiarów może okazać się mocno opóźnione.

Byk
Dopilnuj by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętając że, płyny od czasu do czasu wpływają bezpośrednio na Twoje samopoczucie. Wkrótce czeka Cię długa podróż, podczas której dowiesz się, że Twoja opinia niektórych osób jest niesprawiedliwa. Zakończ wspominać dawne zdarzenia, a zauważ przyszłość, oraz dbaj o znajomości, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne.

Bliźnięta
Spotka Bliźnięta przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. Niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Masz teraz szansę poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz też więzi z przyjaciółmi.

Rak
Doświadczysz, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Masz pewną nadzieję odszukać istotny, pasujący element do pięknej układanki którą jest twój własny świat. Ważna postać w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów jej.

Lew
Masz nikłą szansę odnaleźć istotny, poszukiwany kawałek do pięknej mandali którą jest twój własny świat. Plany będą działy się w powolnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Jeżeli sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych przykrości.

Panna
Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Masz dużą nadzieję odszukać pewien, poszukiwany kawałek do ciekawej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. Znajoma postać w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów tej osobie.

Waga
Waga ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wagi korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Wagi nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem z dawna spodziewanych zmian. Dzięki odpowiedniemu układowi Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Wadze długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Waga doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele.

Skorpion
Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem dawno zapowiadanych zmian. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza.

Strzelec
W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Saturn w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Koziorożec
Gwiazdy oznajmiają, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. Masz nikłą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący element do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Wodnik
Słońce sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Tydzień w pracy Wodnika, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zdoła rozwiązać wszystkie formalności.

Ryby
Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. W sobotę wieczorem układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten czas. Egzaltacja Urana w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym wpływem.

stopka