horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 czerwca 2019 do dnia 16 czerwca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Nie oczekuj zawodowej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Baranowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Byk
Materialnie bieżący tydzień będzie okresem na zmiany. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na śliwki, one mogą pozbawić Cię mocy. Tydzień sprzyja robieniu porządków i dużym modyfikacjom zamiarów.

Bliźnięta
W tym tygodniu spróbuj rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę.

Rak
Nadchodzący tydzień dla Raka to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Rak ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Za parę dni będzie miała miejsce duchowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa.

Lew
Nie oczekuj miłej przygody ze strony znajomego z innego miasta. Już niedługo zaistnieje w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. Nie spędzaj czasu wiecznie przed telewizorem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę po lesie.

Panna
Ten tydzień dla Panny to start jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Neptun sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Tydzień w firmie Panny, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas okaże się dla Panny bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności.

Waga
W sobotę rano Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. O Wadze, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie dużych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na rekreację.

Skorpion
W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. W nadchodzącym okresie próbuj więcej czasu przebywać na siłowni. W głowie Skorpiona pojawią się świeże idee zarobkowe. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem.

Strzelec
Zapamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 13. Strzelcowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia.

Koziorożec
okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje spotkania. Koziorożcowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Słońce ułoży się w takim położeniu do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się bardzo opóźnione.

Wodnik
Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od innych pomocy. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz małym modyfikacjom zamiarów. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie poniedziałek.

Ryby
nadchodzącym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty podróży. Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars oraz Merkury oznacza zmniejszone szansę na sukces. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

stopka