horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 czerwca 2019 do dnia 9 czerwca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Oczekuj niespodziewanej niespodzianki od członka rodziny z innego miasta. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie potrafią ci pomóc. Niedługo czeka Cię fizyczna podróż, na której dowiesz się, iż Twoja krytyka przyjaciół jest nieprawdziwa.

Byk
Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na jabłka, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Księżyc pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Wkrótce przydarzy Ci się ważna wyprawa, dzięki której zrozumiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest właściwa.

Bliźnięta
Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie mają rzeczy niemożliwych. do wykonania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Rak
Spotka Raka teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy zaangażować emocje. Konstelacja Raka chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Nadszedł okres, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Lew
Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno spodziewanych roszad. Konstelacja Lwa ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy rodziny. Pozytywnym znakiem okaże się stara książka w szufladzie dziecka.

Panna
Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza najbliższy tydzień, da Pannie dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Panna przekona się, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę na czas ukończyć swojecele. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny gdyż dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przekonasz się, iż przez pomoc najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Waga
We wtorek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania w tym czasie. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie poniedziałek.

Skorpion
Jowisz, który przeważnie przynosi powodzenie Skorpionowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozgoryczenie. Masz małą szansę odnaleźć ważny, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja rodzina. Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Strzelec
nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się niedługo awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje wyjazdu. Dla Strzelca nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na podróże.

Koziorożec
Piątek to właściwy czas do samotnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Single spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na zawsze. Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów.

Wodnik
Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. W weekend spróbuj uczciwie podzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń.

Ryby
Za parę dni przydarzy Ci się umysłowa podróż, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena osób będzie słuszna. Zmiana położenia Jowisza w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym działaniem. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia.

stopka