horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 27 maja 2019 do dnia 2 czerwca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz małym zmianom planów. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz teraz możliwość poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale też kontakty z bliskimi.

Byk
Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na śliwki, te owoce mogą dać Ci dużo sił witalnych. Bykowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i dużym modyfikacjom celów.

Bliźnięta
Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Bliźniąt odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Plany będą przebiegać w niespodziewanym czasie, jakby od dawna miało to nastąpić. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na aktywną przechadzkę w góry.

Rak
Rak ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Wiele znaczącym znakiem będzie portfel w dłoni dziecka.

Lew
Masz teraz sposobność wzmocnić nie jedynie swoje nastawienie, lecz także układy z bliskimi. Najbliższy tydzień w firmie Lwa, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień będzie dla Lwa bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Spodziewaj się trudnej wizyty bliskiego z zagranicy.

Panna
Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Konstelacja Panny chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie intymne. Poczujesz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia.

Waga
Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe drobiazgi o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Najbliższy tydzień w pracy Wagi, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy tydzień stanie się dla Wagi wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności.

Skorpion
Masz jedyną perspektywę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, ale również więzi z bliskimi. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną za miasto.

Strzelec
W środę w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten dzień. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Dlatego, że sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy.

Koziorożec
Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Jeśli sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych szacunku. Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych.

Wodnik
W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na nowe przygody. Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym zmianom planów. W bieżącym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na podróże.

Ryby
Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na jabłka, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że zrealizowanie zamiarów okaże się mocno przyspieszone. O ile marzysz o kupnie domu, aktualnie jest to świetny czas na takowe decyzje.

stopka