horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 20 maja 2019 do dnia 26 maja 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Niedobrym sygnałem będzie portfel w dłoni osoby, którą lubisz. Samotne osoby spod znaku Barana w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na zawsze. W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje wycieczki.

Byk
Pamiętaj by do piątku wykonać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od znajomych szacunku.

Bliźnięta
Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to początek nowego etapu, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz doświadczeń. Pozytywnym omenem okaże się stara książka w dłoni starego człowieka. W środę po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania na ten czas.

Rak
Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na poziomki, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. Masz jedyną możliwość wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, ale też układy z bliskimi. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Lew
Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w sobotę wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. O ile myślisz o kupnie domu, obecnie jest to świetny etap na tego typu postanowienia. Dla Lwa ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać.

Panna
Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym modyfikacjom celów. Masz sporą szansę zobaczyć istotny, poszukiwany element do ciekawej mozaiki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Wiele znaczącym omenem będzie szklanka wina w samochodzie osoby, którą lubisz.

Waga
Najlepsza liczba w tym tygodniu to 36. Piątek to właściwy czas do samotnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Jowisz, który systematycznie przynosi dobrą passę Wadze, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie.

Skorpion
W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

Strzelec
Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. O ile myślisz o kupnie domu, aktualnie jest na to idealny moment na tego typu wyzwania.

Koziorożec
Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Spodziewaj się ciekawej wizyty znajomego z innego miasta. Najbliższy tydzień w pracy Koziorożca, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności.

Wodnik
W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie skomplikowanych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na sport. Dobrym omenem może okazać się odblask światła w mieszkaniu członka rodziny. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Ryby
Oczekuje na Rybę głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Nie zapomnij! W weekend będzie ci groził kolor zielony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Piątek to odpowiedni okres do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

stopka