horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 maja 2019 do dnia 19 maja 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu spędzać w pracy. W głowie Barana pojawią się nowe idee zarobkowe. Nadchodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje emocje. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Neptun sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych.

Byk
W przyszłym okresie nie polecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na rekreację. Przyszedł czas, żeby rozpocząć głośno wyrażać własne przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor zielony, oglądaj świat dookoła pod tym kątem.

Bliźnięta
Bliźniętom wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Jowisz, który systematycznie dostarcza szczęście Bliźniętom, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie.

Rak
Możesz spodziewać się trudnej wizyty gościa z zagranicy. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć.

Lew
Dla Lwa najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Wkrótce odbędzie się ważna podróż, na której pojmiesz, że Twoja opinia ludzi jest niesprawiedliwa. W poniedziałek rano dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas.

Panna
Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Pluton pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty zawodowe.

Waga
Jeżeli niedawno trapiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W niedzielę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Skorpion
Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. W przyszłym okresie nie zalecane jest wykonywanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na rekreację.

Strzelec
Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor czerwony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy.

Koziorożec
Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. O ile myślisz o kupnie domu, to teraz jest to wspaniały czas na takowe wyzwania. Egzaltacja Merkurego w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym działaniem.

Wodnik
Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. Zaprzestań rozpamiętywać przeszłość, a dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj układy, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. Wodnikowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Ryby
Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 8. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które odkłada codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

stopka