horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 maja 2019 do dnia 12 maja 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Przyszły tydzień dla Barana to start niepowtarzalnego okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Baran ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Barana odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego.

Byk
Wspólne wpływanie na Byka planety Mars oraz Merkury oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Rozmyślasz się tak szybko, że inni nie mogą cię zrozumieć. Jeśli marzysz o własnym biznesie, to jest na to znakomity okres na wiążące działania.

Bliźnięta
Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Jowisz i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Plany będą dziać się w niespodziewanym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Sobota to dobry czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

Rak
Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Rakowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Rak przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Rak ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie zamiarów może okazać się mocno utrudnione.

Lew
Konstelacja Lwa ciągle będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co wpłynie na życie intymne. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Ponieważ sami się cenimy oczekujmy od innych szacunku.

Panna
W piątek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany o tej porze. W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na sport. W najbliższych dniach postaraj się rozmyślnie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń.

Waga
W nadchodzącym okresie postaraj się większość godzin przesiadywać w domu. W myślach Wagi pojawią się nowe idee finansowe. Dla Wagi ten tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Wagi nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem od dawna oczekiwanych zmian.

Skorpion
Skorpionowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Jowisz, który częstokroć dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak szczodry, bądź gotowy duże niepowodzenie. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Neptuna nadchodzący tydzień, da Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion poczuje, że z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty.

Strzelec
Wenus nie pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może piątek. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach związanych z uczuciami. Musisz być czujny bo dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Koziorożec
W wtorek nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Piątek to właściwy czas do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

Wodnik
Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić uczucia. Materialnie nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju.

Ryby
Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W środę wieczorem układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten czas. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od innych przykrości.

stopka