horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 29 kwietnia 2019 do dnia 5 maja 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Oczekuj przyjemnej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. Ten tydzień dla Barana to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. Niedługo narodzi się w Tobie wizja przemian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania.

Byk
Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Pamiętaj by do czwartku zrealizować wszelkie istotne sprawy. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. W przyszłym tygodniu odbędzie się duchowa wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena ludzi jest projekcją.

Bliźnięta
Przekonasz się, że dzięki wsparciu kolegów nie mają rzeczy niemożliwych do załatwienia. Masz małą szansę odnaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twój własny świat. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy.

Rak
Wenus, który przeważnie dostarcza powodzenie Rakowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozczarowanie. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom celów. Jeżeli fantazjujesz o kupnie domu, to właśnie jest na to idealny etap na wiążące wyzwania.

Lew
Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany.

Panna
Przychodzi okres, by zacząć spokojniej wyrażać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym modyfikacjom planów. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości kawy, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twoje zachowanie.

Waga
Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Jowisz, który zazwyczaj przynosi powodzenie Wadze, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie.

Skorpion
O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Czeka na Skorpiona teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę emocje.

Strzelec
Strzelec ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie sposobność poprawić nie tylko swoje samopoczucie, ale również kontakty z bliskimi.

Koziorożec
Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W umyśle Koziorożca narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Plany będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały.

Wodnik
zbliżającym się czasie okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje podróży. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert.

Ryby
Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na krótką wędrówkę po parku. O Rybie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. nadchodzącym okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje podróży.

stopka