horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przebywać na siłowni. W głowie Barana narodzą się świeże idee zarobkowe. Już wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja ocena niektórych osób jest niepoprawna. Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Byk
W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Znaki na niebie oznajmiają, że Bykowi teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu majątku. Bykowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi.

Bliźnięta
Zmiana położenia Plutona w znaku Bliźniąt która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Bliźnięta mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Gwiazdy pokazują, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku.

Rak
Spotęgowane wpływanie na Raka planety Jowisz i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię znajomości. Nadchodzi okres, by rozpocząć aktywnie wyrażać swoje myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Lew
Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Poczujesz, że dzięki pomocy najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 79.

Panna
Najbliższy tydzień w firmie Panny, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Panny wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Czeka na Pannę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko pojąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje.

Waga
Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Wagi nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna spodziewanych roszad. Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie istotne sprawy. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie.

Skorpion
Dla Skorpiona ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę do parku.

Strzelec
W zbliżającym się okresie staraj się większość godzin spędzać z dzieckiem. W umyśle Strzelca narodzą się świeże koncepcje finansowe. Piątek to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Masz minimalną nadzieję zobaczyć pewien, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja praca.

Koziorożec
Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej czasu przesiadywać w domu. W umyśle Koziorożca pojawią się świeże idee finansowe.

Wodnik
Staraj się pić nieco mniej wody, to zadziwiające, ale płyny czasami działają w niewielkim stopniu na Twój spokój wewnętrzny. okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje spotkania. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Ryby
Pamiętaj by do czwartku zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i niespodziewanym zmianom celów. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Wenus że spełnienie planów może okazać się mocno utrudnione.

stopka