horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Ważna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Byk
Tydzień w pracy Byka, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień stanie się dla Byka wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na wypoczynek.

Bliźnięta
Tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dokładnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Bliźniąt wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. W zbliżającym się okresie staraj się dużo więcej godzin spędzać z dzieckiem. W głowie Bliźniąt pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Rak
Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość czasu przesiadywać na siłowni. W myślach Raka pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania.

Lew
Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Lwu będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi.

Panna
Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 3 0. Dla Panny nadchodzący czas to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Waga
Neptun sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj to co teraz, i pielęgnuj przyjaźnie, bo lada dzień mogą być przydatne. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

Skorpion
Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Przychodzi czas, by rozpocząć spokojniej wyrażać własne emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Strzelec
Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Dlatego, że sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Najbliższy czas w pracy Strzelca, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Strzelca wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy.

Koziorożec
Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Egzaltacja Merkurego w znaku Koziorożca która niedługo się wydarzy już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem. Koziorożcowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Wodnik
W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W głowie Wodnika narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Gwiazdozbiór Wodnika ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie intymne. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do soboty, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

Ryby
Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. W zbliżającym się okresie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny okres na wypoczynek. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

stopka