horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 1 kwietnia 2019 do dnia 7 kwietnia 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
W zbliżającym się czasie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na rekreację. Nadchodzący tydzień dla Barana to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości i informacji. Staraj się pić inne ilości wody, pamiętając że, napoje od czasu do czasu działają niematerialnie na Twój organizm.

Byk
W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 16. Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały.

Bliźnięta
Bliźnięta mają w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością poniedziałek.

Rak
Saturn w zestawieniu wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Przyszedł dzień, żeby zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Dla Raka najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać.

Lew
O ile marzysz o nowej pracy, to właśnie jest to idealny etap na tego typu działania. Gwiazdy pokazują, że Lwu w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie ukochanego. Pij rozsądne ilości kawy, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu mają wpływ w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie.

Panna
Egzaltacja Plutona w znaku Panny która w przeszłości miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Osoby nie będące w związku spod znaku Panny w najbliższym czasie będą miały sposobność na znalezienie partnera na całe życie. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na wypoczynek.

Waga
Już wkrótce przydarzy Ci się długa wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. O Wadze, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem.

Skorpion
Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego wybierz się na szybką wycieczkę w teren.

Strzelec
Uważaj by pić nieco więcej wody, pamiętaj że, napoje zasadniczo wpływają efektywnie na Twoje samopoczucie. W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Strzelcowi słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Koziorożec
Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz dbaj o układy, gdyż wkrótce mogą być pomocne. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. Możesz spodziewać się zawodowej wizyty członka rodziny z innego miasta.

Wodnik
Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, poszukiwany element do ciekawej mozaiki którą jest twoja praca. Wodnikowi niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od innych pomocy.

Ryby
Masz obecnie perspektywę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconym.

stopka