horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 25 marca 2019 do dnia 31 marca 2019

linia_poziom

Horoskop na 7 dni

Baran
Zastanawiasz się tak szybko, że inni nie umieją cię zrozumieć. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Finansowo ten tydzień będzie czasem dużych szans.

Byk
O ile marzysz o własnej firmie, to właśnie jest to wspaniały moment na takie decyzje. Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Byk ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu.

Bliźnięta
Zmiana położenia Marsa w znaku Bliźniąt która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć słabym wpływem. W weekend naucz się sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. Nawet jeśli niedawno dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę.

Rak
W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Niedługo odbędzie się ważna podróż, dzięki której dowiesz się, że Twoja ocena ludzi jest niesprawiedliwa. Rak ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały.

Lew
Najbliższy tydzień w pracy Lwa, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy tydzień stanie się dla Lwa wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Ponieważ sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych pomocy.

Panna
Słońce nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Konstelacja Panny ciągle będzie w rzadkim układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. W środę znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Waga
Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie wtorek. Waga ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Uczysz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku.

Skorpion
Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Skorpion doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Nie siedź godzinami przed telewizorem, lepiej wybierz się na aktywną przechadzkę po parku. Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na spacer.

Strzelec
Nadchodzi dzień, żeby zacząć uzewnętrzniać swoje przekonania. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Masz niepowtarzalną szansę wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, lecz także znajomości z bliskimi. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Koziorożec
Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Los być może niedługo zrekompensuje Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach .

Wodnik
Dla Wodnika najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Za parę dni odbędzie się krótka wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób jest słuszna. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością poniedziałek.

Ryby
W piątek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym czasie. Możesz spodziewać się niespodziewanej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Ważna persona w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić znajomości pomóż jej.

stopka